В нашій гімназії проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня в гімназії проходить урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Попереду новий навчальний рік, нові друзі, нові враження та емоції!
/Files/images/kartinki/11.jpg

Галерея "Свято першого дзвоника (03.09.2018)"

Галерея "Перший урок (03.09.2018)"

Галерея "День дублера (05.10.2018)"

День дублера

Традиційно напередодні Дня вчителя в нашій гімназії проводиться День дублера, коли учні 11-х класів стають вчителями та адміністрацією навчального закладу. Учні-дублери проводять уроки в 5-6 класах за розкладом занять, виконують обов’язки директора гімназії та його заступників. Напередодні Дня дублера учні консультуються з вчителями щодо проведення уроків та ретельно готуються. Уроки, проведені учнями-дублерами оцінють вчителі.

День вчителя

Через віки, тисячоліття вчителі вели, ведуть і будутьвести молоде покоління у світ знань, добра, справедливості.
На початку жовтня все різнобарв’я природи вітає нашихулюблених педагогів з їх професійним святом, а учні готують приємний подарунок –святковий концерт.

Галерея "Святковий концерт до Дня працівників освіти (05.10.2018)"

Галереї "День людини похилого віку"

День людини похилого віку

Учні готують концерт для своїх бабусь та дідусів. Діти грають на музичних інструментах, співають, танцють, розповідали вірші та гуморески.
НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Новий рік -це одне з найулюбленіших свят дітей і дорослих, напередодні якого всі мріють про чудеса. І на нашому щорічному новорічному карнавалі завжди трапляються дива. Яскрава ялинка, чарівна Снігуронька, добрі Дід Мороз та Санта-Клаус, веселий Сніговик приходять привітати нас зі святом. Лунають новорічні пісні, виконуються чарівні танці, читаються вірші та гуморески. Ми зустрітчаємо Новий рік весело та отримуємо заряд позитивної енергії на весь наступний рік!

Галерея "Новорічне свято "Дід Мороз у полоні нечистої сили" (28.12.2017)"

Галерея "Святковий весняний концерт (07.03.2017)"

СВЯТО ВЕСНИ ТА ЖІНОК - 8 БЕРЕЗНЯ

Святковий концерт!
ДНІ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР

У нашій гімназії вчаться діти - представники 15 національностей.У кожного своя культура, мова, кухня. Все цікаво пізнати й побачити!

Галереї "ДНІ НАЦІОНАЛЬНИХ КУЛЬТУР"

Галереї "ДНІ ЄВРОПИ В ГІМНАЗІЇ"

ДНІ ЄВРОПИ В ГІМНАЗІЇ

Кожний рік -тематичний проект. Були проведені:

2008 - "Освіта у Європі";
2009 - "Найбільші бібліотеки Європи";
2010 - "Історія, звичаї, традиції Європи";
2011 - "Європейський союз - перспектива України".

ДНІ НАУКИ

Гості з вищих навчальних закладів Харкова, захист наукових робіт, засідання товариства "Дослідник".

Галерея "Дні науки 2016 (23.05.2016)"

Галерея "Свято "Останній дзвоник" (26.05.2018)"

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.
ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Галерея "Випускний вечір (23.06.2018)"