ПЛАТФОРМИ ТА СЕРВІСИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

/Files/images/2021/190.png

Українська Ed-tech компанія, що розроблює та впроваджує продукти для цифровізації українського освітнього процесу з урахуванням різних рівнів матеріально-технічного забезпечення та цифрової грамотності в закладах освіти.

HUMAN забезпечує комплексну цифровізацію освітніх закладів шляхом консолідації інструментів для організації навчального процесу,комунікації та аналітикив єдиній системі.

Як результат заклад отримує інструменти для очної та дистанційної форми навчання, а також прозору статистику навчального процесу.

/Files/images/2020/81.png

Можливості платформи Zoomу безкоштовній версії:

- до 40 хвилин ефіру

- до 100 учасників

- гарний зв'язок та якість зображення

- демонстрація вашого екрану усім учасникам

- електронна дошка

- планування конференції, уроку,вебінару

- відеозапис конференції, уроку, вебінару

- перегляд аналітики відвідування

- керування чатом,

-можливість закріплювати повідомлення

- підключення через мобільні додатки

Алгоритм реєстрації та завантаження: переглянути

/Files/images/2020/72.png PROMETHEUS.

Проект масових відкритих онлайн-курсів

/Files/images/2020/73.png iLEARN.

Онлайн курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами, тести, подкасти, матеріали для самопідготовки

/Files/images/2020/74.png MOODLE.

Безкоштовна навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання на основі співпраці у власному середовищі.

/Files/images/2020/75.png LEARNINGAPPS.

Конструктор інтерактивних завдань, що дозволяє зручно й легко створювати електронні інтерактивні вправи, що сприяє активності, самостійності, ефективності, зв'язку теорії з практикою, поєднання колективних та індивідуальних форм навчальної роботи тощо.

/Files/images/2020/80.png PADLET.

Це мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. Це віртуальна стіна, на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на інтернет-сторінки та замітки. Учитель надає доступ до стіни школярам і вводить їх електронні адреси, відкриваючи можливість писати або модерувати дошку.

/Files/images/2020/76.png CLASSTIME.

Онлайн-сервіс для встановлення зв'язку з учнями та проведення їхнього опитування в реальному часі дистанційно.

/Files/images/2020/77.png GOOGLE CLASSROOM.

Безкоштовний веб-сервіс створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.

/Files/images/2020/78.png GOOGLE SITES.

Популярний сервіс для створення сайтів. На сайті можна розміщувати як текстові документи, презентації, відео, фото, форми для опитування, так і посилання на них. Інформацію можна систематизувати за класами у вигляді сторінок сайту

./Files/images/2020/79.png GOOGLE FORMS.

GOOGLE FORMS.Сервіс хмарних технологій для формування системи тестів контролю навчальної діяльності учнів. Застосування форм надає нові можливості створення динамічних і актуальних додатків на основі інформаційно-цифрових технологій для застосування в дистанційному навчанні.