Поліпшення якості шкільної освіти є необхідною умовою формування інноваційного суспільства та підвищення конкурентоспроможності економіки. Розв'язання цієї проблеми можливе за умови здійснення комплексної інформатизації освіти, запровадження новітніх інформаційних технологій у навчальний процесс, розробки інформаційно-методичних комплексів, застосування інноваційних підходів до освітнього процессу. Ми створили комфортне навчальне середовище із сучасним обладнанням з метою надати нашим учням можливість реалізувати свій творчий потенціал та набути практичних навичок для успішної майбутньої діяльності.

Галереї "Матеріально-технічна база гімназії"


Фізичне виховання є головним напрямом впровадження фізичної культури і становить органічну частину загального виховання, покликану забезпечувати розвиток фізичних,морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичок людини.

/Files/images/0_novini_2018_2019/DSC_1748.JPG /Files/images/20171017_130333.jpg /Files/images/20171017_134525.jpg


Завдяки зусиллям наших учнів та вчителів створено наступні музейні експозиції .

"Народознавство Слобожанщини"

Школа по своїй природі й сутності повинна бути родиною. Це велика родина до якої рік за роком приходять нові покоління дітей. Найвища оцінка діяльності школи – "як у рідній хаті". Запрошуємо Вас до нашої хати. До експозиції увійшли вироби народної творчості зібрані як на території нашої малої Батьківщини - Харківщини, так і в інших областях України.

Стенд №1 - "Кольори вишиванки. Україна у вишивці." знайомить нас з історією народної вишивки яка має унікальну своєрідну техніку .

Стенд №2 -"Символіка вишиванки" допомогає дізнатися що узори на рушниках то давно забуті символи людських душ, людського життя.

Стенд №3 ознайомить Вас з квітами, що квітнуть на рушниках. Ви дізнаєтесь, що символізує калина, хміль, липа.

Окрім стендів експозиція містить :

- Виставку рушників виготовлених в Харківській, Сумській, Полтавській областях а також на Закарпатті.

- Окремі вітрини у шафах, де кожен може познайомитись з вишиванками одягу (блуз, плахт, фартуха).

- Вишиванки картини. Є експонати вишиті учнями власноруч.

/Files/images/DSC03554.JPG/Files/images/fon/DSC03549.JPG/Files/images/fon/DSC03547.JPG

"Почесні громадяни м. Харкова"

Ми з гордістю розповідаємо нашим дітям про видатних харків`ян нагороджених званням «Почесний громадянин міста Харкова». Це люди які зробили особливий внесок у розвиток нашого міста. Отримання такого статусу - це найвище визнання заслуг людей, які своєю професійною і громадською діяльністю підтримують високий імідж Харкова.

Стенд № 1 присвячено видатним громадянам отримавшим це почесне звання в дореволюційний період з 1837 по 1917 рік.

Стенд № 2 розповідає про життя і наукові досягнення відомих діячів медицини:

- Гіршмана Леонарда Леопольдовича, відомого офтальмолога, профессора Харківського Університету;

- Шалімова Олександра Олексійовича, доктора наук, профессора, академіка АМН України, заслуженого діяча науки і техніки України;

- Малой Любов Трохимівни, завідувача кафедри госпітальної терапії та кліничної фармакології, директора Інституту терапії АМН України.

Стенд №3 прсвячено людині яка симвоізує духовні цінності нашого міста метрополіту харківському і Богодухівському Никодиму (Миколі Степановичу Руснаку).

Стенд № 4 нагадує про видатних діячів культури та мистецтва які народилися свме в нашому місті:

- Гурченко Людмила Марківна - народна артистка, актриса кіно та театру;

- Тарабаринов Леонід Семенович - актор, викладач акторської майстерності в Харківському інституті мистецтв ім. Котляревського;


- Мірошниченко Євгенія Семенівна - всесвітньо відома співачка, народна артистка, лауреат державних премій;


- Коливанова Світлана Іванівна - відома балерина, народна артистка України, перший лауреат Міжнародного конкурсу артистів балету.

Стенд № 5 містить дані про :

- Погорєлова Олексія Васильовіча - відомого математик, академіка АН України, академіка АН СРСР;

- Тронько Петра Тимофійовиа - історика, академіка АН України, заслуженого діяча науки і техніки.

Стенд № 6 присвячено нашому видатному земляку Бандурці Олександру Марковичу -народному депутату України, ректору НУВС, академіку Академії правових наук України, доктору юридичних наук, професору, генералу -полковнику міліці.

/Files/images/fon/IMG_0193.jpg/Files/images/fon/IMG_0192.jpg

"Літературна Харківщина"

Саме Харківщина стала батьківщиною багатьох письменників та поетів. Харків здавна славиться іменами людей, які посідають визначне місце в літературному житті України. Вулицями міста та стежками ланів і лісів Харківщини ходили Григорій Сковорода і Квітка-Основ'яненко, Євген Гребінка і Петро Гулак-Артемовський, Борис Грінченко і Павло Грабовський, Микола Хвильовий і Олександр Довженко, Олесь Гончар і Павло Тичина.

Експозиція освітлює розвиток культури і літератури на Харківщині та налічує 9 стендів.

Стенд№1-"Вони стояли у витоків";

Стенд №2 "Класики нашого письменства".

Стенд №3 "Поети Харківщини".

Стенд №4 "Літературна Харківщина".

Стенд №5 "Літературна Харківщина сьогодні".

Стенд №6 "Літературні місця Харківщини".

Стенд №7 "Письменники і поети , які жили у нашому місті".

Стенд №8 "Вдячний Харків - поетам".

Стенд№9 "І всеж таки я був поетом".

/Files/images/fon/ЕкспЛитер Харк.jpg


"Розвиток освіти в м. Харкові".

/Files/images/0_novini_2018_2019/20181016_102103.jpg/Files/images/0_novini_2018_2019/20181016_101922.jpg

"Фізика і космос в м. Харкові."

/Files/images/fon/IMG_0199.jpg

Харків -перша столиця України, місто з бурхливою історією, зі стримким сьогоденням, невичерпаним потенціалом розвитку.

Майже 200 років тому в Харкові було засновано перший в Україні університет. Це стимулювало розвиток всього спектра наукового життя регіону.

Ці дві єкспозиції присвячені розвитку освіти в Харкові, а зокрема ядерної фізики, та внеску харківських вчених в освоєння космосу. Вище згадані експозиції налічують наступні стенди .

Стенд №1 "Харків і космос", містить багато цікавих фактів з життя теоретиків космонавтики Миколи Кибальчича і Юрія Кондратюка а також конструкторів космічних кораблів Сергія Королева, Володимира Челомея, Михайла Янгеля і Валентина Глушко.

Стенд №2 - "Космонавти харківщини" розповідає нам про льотчиків-космонавтів Петра Івановича Колодіна та Валентина Васильовича Бондаренко, життя яких тісно пов`язане з Харковом.

Стенд№3- розповідає про внесок в освоєння космосу науково дослідних об`єднань та заводів міста Харківа таких як НВО "Хартрон", завод електроапаратури, ФТІ низьких температур, ХАІ.

Стенд "Фізика низьких температур", "Ядерна фізика" освітлює важливу роль харківських вчених у розвитку наукових досліджень у галузі Фізики.

"Географія рідного краю"

Експозиція містить 7 стендів.

На стенді №1 "Україна і Харківська область" графічно зображено географічне розташування Харківської області, державна символіка, герб і стяг міста.

Стенд №2 допомагає визначити види корисних копалин нашої області та їх місце знаходження. Доповнює інформацію колекція мінералів.

Стенд №3 "Населення" містить сучасну адміністративну карту Харківської області, а також інформацію про національний склад та сферу діяльності мешканців області в галузевих господарствах.

На стенді №4 "Господарство" за допомогою діаграм відображено галузеве розподілення підприємств нашої області.

Стенд №5 "У Харкові є все..." є робочим стендом який використовується учнями під час вивчення теми "Господарства Харківської області" і допомогає знайти місця розташування підприємств-виробників на мапі нашого міста.

Стенд №6 містить інформацію про життя та діяльність відомих людей міста Харкова.

Також до експозиції увійшли фотоальбоми, реферати, журнали, плани-схеми міст-побратимів Харкова.

/Files/images/fon/IMG_0196.jpg


Затишок їдальні і майстерність наших кухарів допоможуть дітям відновити сили та отримати задоволення від корисних та поживних страв, які за смаком можуть посперечатися із домашніми.

/Files/images/0_novini_2018_2019/2018-10-16 03.09.13 1.jpg

/Files/images/0_novini_2018_2019/2018-10-16 03.09.12 1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 363